Župne obavijesti (8.5. – 15.5.)

U liturgijskom kalendaru naredni tjedan su svagdani, osim 12.5. kada se slavi spomendan sv. Leopolda Bogdana Mandića i 14.5. kada se slavi blagdan sv. Matije, apostola.

• U ponedjeljak u 17:00 h je susret članova Franjevačkog svjetovnog reda.,
  • U utorak nastavljamo s pobožnosti Trinaest utoraka na čast sv. Antunu Padovanskom.
  • Podjela haljinica za prvopričesnike u srijedu od 18:00h, a u petak ćemo imati organiziranu ispovijed samo za ovogodišnje prvopričesnike od 18:00 h. U srijedu nakon podjele haljina imaju probu, a u petak prvopričesnici ostaju i na krunici i svetoj misi te dogovoru.
  • Prvopričesnici će moći do župne crkve doći autobusima na povratku iz škole, a roditelji trebaju doći po njih po završetku probe. Okvirni završetak proba ne možemo precizirati, ali se može očekivati da će u srijedu završiti oko 18:50, a u petak oko 20:00.
  • Roditelji mogu, ako žele iz nekog razloga, umjesto autobusa, u vlastitom prijevozu dovesti djecu u župnu crkvu u naznačeno vrijeme.
  • Roditelji prvopričesnika neka se ispovijede kroz ovaj tjedan, prije večernjih svetih misa.
  • U subotu 14. 5. u 11:00 slavit ćemo svetu misu u kojoj će ovogodišnja generacija kandidata primiti prvu svetu pričest. Toga dana nema večernje svete mise.
  • Zahvaljujemo svima koji ste kroz ovaj tjedan dali obiteljski dar za župu.
  • Preporučujemo sav katolički tisak koji možete pronaći u crkvi.