Župne obavijesti (19.6. – 26.6.)

Župne obavijesti (19.6. – 26.6.)

U liturgijskom kalendaru idući tjedan su dani svagdana, osim:

• U ponedjeljak je započeo ljetni raspored svetih misa u župi. Kroz tjedan su svete mise u župnoj crkvi samo ujutro u 7:00 sati, osim ako ne bude drukčije posebno naznačeno.

• U petak slavimo svetkovinu Presvetog Srca Isusova. Svečana sveta misa, koja se inače toga dana posebno slavi u Tišini Erdetskoj, ali u kojoj zbog pretrpljenog potresa već dvije godine ne možemo slaviti, slavit će se u župnoj crkvi u Galdovu u 19:00 sati. Pozivamo sve župljanje, a osobito one iz filijale Tišina Erdetska na proslavu ove svetkovine.
  • Sakrament ženidbe žele sklopiti Denis Vuković i Katarina Hanjec. Vjenčat će se u župi sv. Bartola apostola u Hrastovici, u subotu 25.6. Mladencima želimo obilje Božjeg blagoslova.
  • Također, u subotu 25. lipnja sakrament ženidbe sklopit će Marko Bartulović i Martina Grganović. Vjenčat će se ovdje, u župnoj sv. Josipa Radnika.
  • Zahvaljujemo svima koji ste kroz ovaj tjedan dali obiteljski dar za župu.
  • Preporučujemo sav katolički tisak.