Župne obavijesti – 17. tjedan kroz godinu

Župne obavijesti – 17. tjedan kroz godinu

U liturgijskom kalendaru idući tjedan su:

[Klikom na ime sveca otvara se web mjesto u kojemu možete čuti ili pročitati nešto o tom svecu]


Danas, na 17. nedjelju kroz godinu, obilježavamo Drugi svjetski dan djedova i baka i starijih osoba. Tema je: „Rod donose i u starosti“ prema Psalmu 92. Prigoda je ovo koja nas poziva na veći angažman oko starijih osoba. Učinimo danas nešto lijepo za njih, ali ponovimo tu gestu češće.

U utorak, 26. 7. svete mise su i ujutro u 07.00 i iznimno navečer u 19.00 sati. Razlog zbog kojega imamo svetu misu i navečer je taj što će članice Društva hrvatska žena slaviti svoju zaštitnicu sv. Anu, a pozivaju i sve vas.

Ženidbeni navještaj

Sakrament ženidbe žele sklopiti Marin Vujić iz Zagreba i Ines Dorosulić iz naše župe. Vjenčat će se 29. srpnja ove godine u župi Dobrog Pastira u Zagrebu.

Zahvala i preporuka

Hvala svima za suradnju u organizaciji i za sudjelovanje u proslavi sv. Ilije u Hrastelnici.

Hvala svima koji nas pratite svojom molitvom i materijalno nas podržavate.

Preporučujemo novi broj Glasa koncila, Veritasa, Glasnik sv. Josipa, časopisa Svetac…

%d blogeri kao ovaj: