Župne obavijesti – 19. tjedan kroz godinu

U liturgijskom kalendaru idući tjedan su:

[Klikom na ime sveca otvara se web mjesto u kojemu možete čuti ili pročitati nešto o tom svecu]

Ženidbeni navještaj

• Sakrament ženidbe žele sklopiti Mario Kovačević iz naše župe i Sandra Kočić iz Splita. Vjenčat će se ovdje u subotu 13. kolovoza.
  • Sakrament ženidbe žele sklopiti Dominik Ribić iz Karlovca i Martina Muža iz naše župe. Vjenčat će se 13. kolovoza u župi Gospe Snježne u Karlovcu.

Hodočašća

Najavljujemo biskupijsko hodočašće u Mariju Bistricu 20. kolovoza. Iz naše župe želimo ići s dva busa. Jedan bus polazi ispred župne crkve a drugi ispred crkve u Hrastelnici. Polazak je u 06.00 sati. Cijena je 70 kuna. Prijavite se kod nas u sakristiji ili u župnom uredu.

Zahvala i preporuka katoličkog tiska

Hvala svima za suradnju u organizaciji i za sudjelovanje u proslavi blagdana Porcijunkule i Dana Domovinske zahvalnosti.

Hvala svima koji nas pratite svojom molitvom i materijalno nas podržavate. Hvala darovateljima obiteljskog dara.

Preporučujemo novi broj Glasa koncila, Veritasa, Glasnik sv. Josipa, časopisa Svetac…

Popunite niže tražene podatke ili kliknite na neku od ikona za prijavu:

Ovaj komentar pišete koristeći vaš WordPress.com račun. Odjava /  Izmijeni )

Twitter picture

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Twitter račun. Odjava /  Izmijeni )

Facebook slika

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Facebook račun. Odjava /  Izmijeni )

Spajanje na %s